با ما همراه باشید

موسیقی بی کلام

زیبایِ عجیب: Her Dreams

زیبایِ عجیب: Her Dreams

زیبایِ عجیب: Her Dreams

زیبایِ عجیب: Her Dreams

 

دربارۀ لوکا دِ آلبرتو – Luca D Alberto

آلبرتو آهنگساز کلاسیک متولد کشور ایتالیا است. او در سن 12 سالگی علاقمند به موسیقی شد و در ساز ویولن و ویولا در ترامو تحصیل کرد در سال 2017 او نخستین آلبوم خود را با نام “Endless” منتشر و به عنوان “موسیقی متن فیلم” معرفی کرد.

زیبایِ عجیب: Her Dreams

یکی دیگر از آلبوم های او با نام “Unless Reworks” که با ترکیب موسیقی سنتی کلاسیک با دنیای الکترونیکی همراه بود که توسط هنرمندان مانند رابرت لیپوک، فابیان روس، ماشینفبریک، دیمون تپین و مارک های هیر کرونیک و نیکلاس پاشبرگ بازسازی شده اند.

(منبع: mousigha)

 

توضیحاتی دیگر

لوکا دی‌آلبرتو Luca D’Alberto آهنگ‌ساز ایتالیایی سبک نئوکلاسیکال است.
اولین آلبوم او مورد ستایش بسیاری از آهنگ‌سازان و فیلم‌سازان بزرگ دنیا از جمله لارس فون تریه (کارگردان دانمارکی) و پیتر لیندبرگ (کارگردان و عکاس آلمانی) قرار گرفته است.
به‌نقل از خودش او تلاش می‌کند تا موسیقی نئوکلاسیک را به‌نوعی بازنمایی کند.
آلبوم نئوکلاسیک تبعید Exile اثری از آهنگساز تحسین‌شده ایتالیایی، لوکا دی‌آلبرتو Luca D’Alberto است. دو سال پس از اولین آلبوم درخشان و تحسین‌برانگیز دی‌آلبرتو، بی‌پایان Endless شنونده اثر درخشان دیگری از این آهنگساز توانمند هستیم.
آلبوم قبلی او توانست نظرات مثبت بسیاری از هنرمندان مطرح بین‌المللی را جلب کند و چشمان زیادی را خیره استعداد بی‌انتهای او بکند.
او حالا بازگشته است تا توانایی‌های خود را در حال‌وهوا و فضایی دیگر به منصه ظهور برساند. بار دیگر شنونده، اثری عمیق و پراحساس و پرشور هستیم که تاثیر جادویی موسیقی را عیان می‌کند.
دیگر بار شنونده اثری هستیم که می‌توان از آن به‌َعنوان یک بنچ‌مارک برای موسیقی نئوکلاسیک یاد کرد. ۸ قطعه و موسیقی پر از فرازوفرود این آلبوم موسیقی بی کلام، در هر لحظه رخدادی تازه را رقم می‌زنند و مبین موضوع وسواسی است که لوکا دی‌آلبرتو برا تک‌تک لحظات آلبوم در نظر گرفته است.
موسیقی لوکا دی‌آلبرتو فقط برای شنیدن با گوش‌ها ساخته نمی‌شود، هدف موسیقی او، نفوذ در قلب و ذهن و جان مخاطب است.

 

زیبایِ عجیب: Her Dreams

آهنگساز : Luca D Alberto
آلبوم : Endless
ژانر : Modern Classical
سال تولید : 2017

 

مطالب بیشتر

  1. تأملاتی در فهم موسیقی عمیق Her Dreams
  2. اجرای شگفت آور یانی و لاس وگاس 2006
  3. موسیقی والا/ طلوع از ادوارد گریگ
  4. قطعه‌ای از ریچارد واگنر
  5. کلینت منسل: درخت زندگی

 

برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترین‌ها